Machové steny z prírodného machu, rastlín a kvetov

Vyrábame machové obrazy GREEN!N, steny a dekorácie na mieru zo 100% prírodného machu, rastlín a kvetov. Tieto materiály sú upravené špeciálnou metódou stabilizácie, vďaka čomu si uchovávajú svoj jedinečný vzhľad  a vlastnosti.

Mach ako symbol pokoja

mach ako symbol pokoja

Mach je v Japonsku považovaný za symbol pokoja a stálosti. V západnej filozofii znamenajú rastliny a zelená farba sviežosť, silu a obnovu.

Machové obrazy a machové steny GREEN!N sú vyrábané z prírodného machu a rastlín. Sú upravené metódou stabilizácie, a tak si ich môžete bez problémov užívať aj vo Vašom interiéri. Navyše takto upravený mach a rastliny si zachovajú svoj vzhľad po dlhú dobu bez potreby údržby, polievania a dokonca i bez svetla.

Zodpovedná výroba

Mach je pestovaný na certifikovaných farmách alebo šetrne zbieraný v prírode tak, aby sa zabezpečil prirodzený cyklus obnovy porastu. Následne je ručne roztriedený a spracovaný v európskych firmách, ktoré ručia za vysokú kvalitu stabilizovaného machu a rastlín. Pri stabilizácii je voda v rastline nahradená glycerínom a chlorofyl potravinárskou farbou.

Z takto upraveného machu a rastlín následne vytvárajú ručne naši floristi originálne machové obrazy a rôzne dekorácie do interiéru s citom pre detail a profesionálne spracovanie.

Zodpovedná výroba

Rozmanité možnosti použitia

rozmanité možnosti použitia

Machové steny a machové obrazy s plochým či kopčekovým machom, islandským lišajníkom a/alebo rastlinami ponúkajú vysoko kvalitný a vždy zelený dizajn steny. Oblasti použitia sú rozmanité, či už ide o dizajn stropu, ozelenenie steny alebo reprezentatívne aranžmány v hoteloch, pri zariaďovaní obchodov, v kanceláriách alebo na recepciách. Rovnako tak bude pútačom pozornosti v súkromných bytoch a domoch, či už v obývacej izbe alebo spálni.

Obľúbeným je tiež použitie machu pre podporu firemnej identity – či už vo forme loga, piktogramov alebo nápisov z jedného alebo viacerých druhov machu, s podsvietením alebo so zapracovaním individuálnych požiadaviek.

referencie

typy machových kombinácií

machový obraz | stena

GREEN!N Hill

Kopčekový mach

Machové obrazy a steny sú  zložené zo 100% prírodného kopčekového machu v rôznych veľkostiach, takže z každého pohľadu budú jedinečné a originálne.

Štandardné prevedenia individuálna ponuka
machový obraz | stena

GREEN!N Leafy

Plochý a kopčekový mach a rastliny

Je vytvorený z kombinácie plochého a kopčekového machu a rôznych listov – papradí, brečtanu, trávy. Svojou štruktúrou sa stane zaručeným pútačom pohľadov v každej miestnosti.

Štandardné prevedenia individuálna ponuka
machový obraz | stena

GREEN!N Wood

Plochý a kopčekový mach

Kombinuje v sebe dva typy machov – plochý a kopčekový, v prírodných zelených farbách. Tento typ machového obrazu navodzuje autentický pocit pobytu v prírodnom prostredí.

Štandardné prevedenia individuálna ponuka
machový obraz | stena

GREEN!N Soft

Islandský lišajník

Machové obrazy a steny pozostávajú zo špeciálneho druhu machu – islandského lišajníka v svetlozelenej farbe. Tento druh oživí každý interiér.

Štandardné prevedenia individuálna ponuka

vlastnosti stabilizovaného machu

inšpirujte sa niektorými z našich projektov